Aktuality

 

 

11.10.2017

REFERENCE BAZÉN BERTINY LÁZNĚ

Zde ke stažení: REFERENCE-bazen-BERTINY-LAZNE.pdf

REFERENCE KD ROHÁČ

Zde ke stažení: REFERENCE-KD-ROHAC.pdf

 

1.9.2017

V neděli 1.10. budou souběžně s přednáškami v KD Roháč, probíhat ukázky vodních terapií v bazénu Bertiných lázních. Několik našich terapeutů zde bude nabízet možnost zdarma si Watsu v teplé vodě vyzkoušet a osobně zažít. Je to nejlepší možnost se seznámit se samotným průběhem a účinkem. Mimo Watsu zde nabízíme i možnost se přihlásit na dvouhodinový workshop Tantsu masáže, která probíhá na zemi na podložkách a velmi se blíží účinkům ve vodě, nebo večerní workshop pro všechny zájemce s Haroldem Dullem, který zde představí prožitek nadnášeného těla ve stavu beztíže ve trojicích. Díky našim sponzorům, je vstup na konferenci, workshop i samotnou Watsu terapii pro všechny účastníky zdarma.

Kde se mohou zájemci hlásit? 
Konferenční email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.watsu2017.cz

Asistentky Watsu konference: Karla Štiková  +420 737 500 216
Šárka Laura Tůmová +420 733517685

 

25.8.2017

Pořadatelem mezinárodní konference „VYUŽITÍ VODNÍCH TERAPIÍ V REHABILITACI, SPORTU, TĚHOTENSTVÍ A PSYCHOLOGII“ je Sdružení vodních terapeutů, které bylo založeno před čtyřmi lety, aby napomáhalo rozvoji a šíření vodních terapií v ČR a také aby podpořilo nové studenty a budoucí vodní terapeuty. Spolupořadateli jsou i výše uvedená školící střediska, českobudějovická WT academy s.r.o. (Water therapy academy) a Mgr. Darja Havelková (Aquahealing institut). Významným podporujícím partnerem konference je společnost Maitrea.a.s. (http://www.maitrea.cz)